Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0452) 212 01 01

Ordu - ÇAMBAŞI

Anasayfa Yazılar Ordu - ÇAMBAŞI
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ordu - ÇAMBAŞI

Kış turizminin yeni gözdesi Çambaşı Yaylası
Ordu'nun Kabadüz ilçesi Yokuşdibi beldesi sınırları içerisinde yer alan 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası, kış turizminin Karadeniz'deki gözde merkezlerinden biri konumunda.
Arap turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Karadeniz turizminin yeni cazibe merkezi Çambaşı yaylası, geçen yıl 30 binin üzerinde yerli ve yabancı turist bölgeye geldiğini vurgulayan yetkililer bu rakamın daha da artması bekleniyor.
Yaz ve kış mevsiminde yoğun ilgi gören Çambaşı Yaylası'nda kısa süre önce de kayak merkezi yapılması ile birlikte yabancı yatırımcılar tarafından ciddi talep artışı meydana gelmeye başladı. Yetkililer 2019 yılında Çambaşı Yaylası'nın Türkiye'nin turizm cenneti olmasını sağlamak sloganı ile hareket ediyorlar ve Çambaşı yayla yolunun tamamlanmasına çalışıyorlar.

Çambaşı yaylasına
Karadeniz'in en büyük kayak merkezi yapılıyor. Kayak merkezinin 10 kilometre uzunluğunda bir piste sahip olması planlandı.
Konaklama otelleri başta olmak üzere, iki teleferik hattı, spor sahaları gibi A'dan Z'ye her şey olacak. Yetkililer 2019 yılında bu merkezi turistlerin hizmetine tam kapasite sunmayı hedefliyorlar.

Ordu-Giresun Havalimanı ile Çambaşı Yaylasına ulaşmak ise artık çok daha kolay..

Çambaşı yaylasından ev ve arsa satın almak için hemen emlak danışmanımızı arayın.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0452) 212 01 01

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.